Ürünlerinizi Tüm Dünyaya Gönderin!

 

ASE Express ile yurtdışına ihracat yapmak Türkiye içinde iş yapmak kadar kolay! 300 kg. ve 15,000 Euro değerini geçmeyen, kati ve ticari satış amacıyla yapılan, farklı bir rejimi gerektirmeyen ihracat işlemleri Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) ile ürünlerinizi dünyanın farklı noktalarından sipariş veren müşterinize teslim ediyoruz.

Posta İdaresi ya da Hızlı Kargo Taşımacılığı Yapan Şirketlerin Dolaylı Temsilci Olarak Yetkili Kılınmasına İlişkin Şartlar

MADDE 126- (1) Kanunun 225 inci maddesi uyarınca, posta yolu ve hızlı kargo taşımacılığı kapsamında gelen ya da gönderilen, miktarı brüt 30 kilogramı ve değeri 1500 Avro’yu geçmeyen ihracat rejimine konu eşya ile aynı miktar ve değeri geçmeyen serbest dolaşıma giriş rejimine konu ticari miktar ve mahiyet arz etmeyen eşya ile numunelik eşya ve modellerin gümrük beyanı dahil tüm gümrük işlemlerine ilişkin faaliyetlerinin takip edilip sonuçlandırılmasında, posta idaresi ile Müsteşarlıkça belirlenen koşulları taşıyan hızlı kargo taşımacılığı yapan şirketler dolaylı temsilci olarak yetkili kılınabilir.

Daha detaylı bilgi için tıklayın

ETGB Beyanı ile yapılan ihracatların KDV iadesi için örnek dilekçeye buradan ulaşabilirsiniz.

  • 230
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Mikro ihracat, 300kg ve 15,000 Euro limitine kadar ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile yurtdışına gönderilen bedelli ihracatlara verilen isimdir.
ETGB ile Mikro İhracat Fiyatları

Gönderi adedi ve varış ülkesine göre ETGB ile mikro ihracat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sürekli gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla yurtdışına ürün göndermenin keyfini sizde yaşayabilirsiniz.