Uygun Maliyetler İle Uluslararası Yük Taşımacılığı

ASE Express, farklı ürün tipi ve çeşitlerinde kargonuzun varış lokasyonuna tam zamanında uygun maliyetler ile ulaşmasını sağlar. Günümüzde dünya ticaretinin büyük bir kısmının gerçekleştirildiği deniz yolu taşımacılığında titizlikle oluşturduğu geniş acente ağı sayesinde büyük ağırlık ve miktardaki ürünlerinizin tüm operasyon süreçlerini kusursuz bir şekilde yöneterek güvenle teslim edilmesini sağlamaktadır.

Farklı konteyner çeşitleri ile ürünlerinizin varış ülkesine en hızlı ve en ekonomik şekilde sevkiyatını sağlamaktadır.

Uluslararası ve Yurtiçi demiryolu parkurlarında her türden vagon tipleri ile taşıma hizmeti vermekteyiz.

Düzenli ve hacimli sevkiyatlarda, hava yolu hizmet kapasitelerine uygun olmayan ve yüksek maliyetli taşımalara alternatif çözümler sunuyoruz.

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Denizyolu ve Demiryolu taşımacılığı, özellikle ticari ürünlerin oluşturduğu çok büyük miktarlardaki yüklerin bir defada bir yerden başka bir yere taşınması imkânını sağlamayan taşımacılık çözümüdür.
Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılığı Fiyatları

Ürün ebadı, varış ülkesi ve liman vergilerine göre denizyolu ve demiryolu taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toplu gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla göndermenin keyfini sizde yaşayabilirsiniz.