Zati Eşya, Tayin ,Taşınma

Şahsi eşya (zati eşya) gönderimlerinizde en önemli husus ,gündelik hayatınızda kullanmakta olduğunuz veya yeni satın aldığınız her türden kişisel ev eşyalarınızın herhangi bir hasar görmeksizin yerine ulaştırılmasıdır. Kişisel eşyalarınız adresinizden teslim alınmak suretiyle ,gerekli tüm hassas paketleme hizmeti de dahil olmak üzere yurtdışına yapacağınız geçici veya kalıcı süre ziyaretleriniz için özenle gerçekleştirilmektedir. Şahsi eşyalarınız, yurtdışında belli bir zaman diliminde ikamet amaçlı bulunma sebebiyle çift yönlü gümrüklenebilmekte ve taşınabilmektedir. İster ülkemizden yurtdışına, ister yurtdışından ülkemize kesin dönüş amaçlı yapacağınız seyahatlerinizde bizi arayabilirsiniz. Size sunacağımız basitleştirilmiş usul içerikli DG (zati,kişisel amaçlı) gümrük beyanname hizmetleri Istanbul ve Ankara’da istediğiniz havalimanı veya TIR Gümrüğü çıkışlı olmak üzere kendi personelimizce takip edilerek gerçekleştirilmektedir.

Her türlü soru ve talebinizi  sales@ase.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz.

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler

Zati Eşya Taşıma Hizmeti

Firmamız, uluslararası zati eşya taşımacılığı alanında uzmanlaşmış bir lojistik şirketidir. Kişisel veya kurumsal zati eşyalarınızı taşıma ihtiyacınızı karşılamak ve güvenli bir şekilde hedef noktaya teslim etmek için buradayız.

Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır ve bu nedenle hizmetlerimiz müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilir. Eşyalarınızın türüne ve özel gereksinimlerine göre çözümler sunarız.

Zati eşyaların güvenliği bizim için en önemli önceliklerden biridir. Eşyalarınızı en son teknoloji ve güvenlik önlemleri ile koruruz ve taşıma sürecinin her aşamasını dikkatle yönetiriz.

Uluslararası taşımacılık deneyimimiz, sınır ötesi taşıma süreçlerini sorunsuz bir şekilde yönetmemize yardımcı olur. Gümrük işlemleri, izinler ve diğer gereksinimler konusundaki bilgi birikimimizle size yardımcı oluruz.

Eşyalarınızın zamanında teslim edilmesi bizim için çok önemlidir. Taahhüt ettiğimiz teslimat sürelerini tutarız ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlarız.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve profesyonel müşteri destek ekibimiz, herhangi bir sorunuz veya talebiniz için her zaman hızlı ve yardımsever bir şekilde yanınızdadır.

Eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel bir şekilde taşımak için bizimle iletişime geçin. Zati eşya taşımacılığı konusundaki uzmanlığımızla size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.