Sağlıkta Zaman Sınırlı Tüm Uzman Ekip Taşımalarında

ASE Express, "Medikal Lojistik Partnerliği" kapsamında sağlık birimlerinin yanı sıra, cenaze taşıma ve VIP hasta talepleri konusunda, gönderilerinizi sizden teslim alarak dünyanın her noktasına aktarmalı ya da direkt havayolu kargo gönderimi ile varış adresine güvenle teslim etmektedir.

Medikal Lojistik Partnerliği hizmeti ile sağlık birimlerinin radyoloji, kardiyoloji, tıbbi görüntüleme, ultrasonografi cihazları, hastabaşı ekranları, ameliyathane masa, koltuk ve operasyon sandalyeleri, yoğun bakım, hasta servis karyolaları gibi taşınması titizlik isteyen malzemeleri IATA iş birliği ile adresten adrese teslim edilmektedir.

Sadece sağlık birimlerinin değil, aynı zamanda farklı bir ülkeden sağlık hizmeti almaya gelmiş olan hastaların VIP talepleri, kendilerine özel çözümlerle sağlanmaktadır.

 

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Özellikle sağlık turizmi amacıyla tedavi gören hastaların ve yurtdışı taşımacılığı ihtiyacı doğan sağlık birimlerinin, tüm gönderilerini en uygun zamanda en uygun şekilde, adresten adrese ulaştırılmasını sağlayan bir taşımacılık hizmetidir.
Medikal Lojistik Partnerliği Fiyatları

Ürün ebadı, varış ülkesi ve gönderi tipine göre medikal lojistik fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tekli veya toplu gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla göndermenin keyfini sizde yaşayabilirsiniz.