Özel Paketleme ve Yüksek Güvenlik

 

ASE Express,  paha biçilemez tarihi ve sergi amaçlı sanat eserlerinizin taşımacılığını büyük bir titizlikle yapmaktadır. ASE, geniş taşıma ağı sayesinde dünyanın bütün varış ve çıkış noktalarına eserlerinizin güvenle taşınmasını sağlar.

Kasalama ve paketleme tekniği türleri konusunda uzman olan ASE, tarihi ve sergi amaçlı eserlerin taşımacılığında çeşitli taşıma alternatifleri sunmakla birlikte taşıma için özel olarak kullanılan ambalaj malzemesi ve gerekli ekipmanlarla güvenli bir taşıma yapmaktadır.

Sanat objeleri ve benzerlik gösteren özel proje taşımalarınızı ASE ile dünyanın her noktasına güvenli bir şekilde transferini gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Maddi ve manevi değeri oldukça yüksek olan tarihi ve sergi amaçlı sanat eserlerinin çıkış noktasından varış noktasına kadar tamamen özel olarak paketlenmiş şekilde taşınmasıdır.
Sanat Eseri Taşımacılığı Fiyatları

Tarihi ve sergi amaçlı sanat eserlerinin değeri ve varış ülkesine göre sanat eseri taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Eserlerinizin taşınmasında avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla güvenli hizmet almanın keyfini sizde yaşayabilirsiniz.