Yüksek Sayıdaki Doküman ve Kataloglarınızı Ekonomik Fiyatlara Gönderin

ASE Express ile çok düşük maliyetle yüksek sayıda doküman ve kataloglarınızın  uluslararası dağıtımı için önerdiği güvenilir, hızlı ve en oldukça ekonomik bir seçenektir. ASE International Mail Servisi ile her türlü evrak tipinde (günlük yazışmalar, broşürler, kataloglar, yılbaşı gönderileri, kitaplar, duyurular, yıllık raporlar vb. gönderiler) çok düşük maliyetler ile dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.

Uluslararası posta servisi bir kurye hizmeti değildir. Aksine teslimat detayı gerektirmeyen gönderileniz için önerdiğimiz bir servistir. Gönderilerinizin adet ve ağırlık limitleri baz alınarak ücret hesaplaması yapılmaktadır.

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Kurye servisine göre çok daha düşük maliyetlerde dümnyanın her noktasına evrak tiplerinizi gönderebileceğiniz ekonomik bir gönderi türüdür.
Uluslararası Posta Hizmeti Fiyatları

Gönderinizin adet ve ağırlığına göre uluslararası posta hizmeti fiyatları değişkenlik göstermektedir. Farklı evrak tiplerindeki gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla hizmet almanın keyfini sizde yaşayabilirsiniz.