Dünyanın Her Noktasına Direkt ya da Aktarmalı Gönderin

ASE Express, gönderilerinizi sizden teslim alarak dünyanın her noktasına aktarmalı ya da direkt havayolu kargo gönderimi ile varış adresine güvenle teslim etmektedir.

IATA acentesi olan ASE,tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan teslimat çözümleri sunmaktadır. Hava yolu kargo taşımacılığı tecrübesini yüksek hizmet kalitesi ekseninde uygun fiyatlarla sizlere sunmak için hizmet anlayışını ve verimlilik politikasını her geçen gün geliştirmektedir. 

Hava Kargo taşımacılığında verimlilik ve dokümantasyon süreçlerine hız katacak olan Elektronik Konşimento (e-AWB) kullanıcısıyız.

 

  • 230
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Özellikle ihracat ve ithalat başta olmak üzere tüm gönderilerinizin en uygun zamanda en uygun şekilde havayolu ile ulaştırılmasını sağlayan bir taşımacılık hizmetidir.
Havayolu Kargo Taşımacılığı Fiyatları

Ürün ebadı, varış ülkesi ve gönderi tipine göre havayolu kargo taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tekli veya toplu gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla göndermenin keyfini sizde yaşayabilirsiniz.