Geniş Kapsamlı Operasyonlarımız ile Eksiksiz Hizmet

ASE Express, fuar öncesi ve sonrası tüm taşıma süreçlerinde eksiksiz hizmet sunmaktadır. Her türlü kati ve geçici kabul beyanlı çıkışlarla fuar ve sergi alanlarına teslim ve etkinlik sonrası geri taşıma yapmaktadır. ASE ile fuar gönderilerinizi geçici çıkış beyannamesi veya ATA Karnesi ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fuar ve sergi lojistiğinin transferi için İthalat ve İhracat işlemlerinizin sorunsuz yürümesine yardımcı olur, gerekli evrakların hazırlanması ve gümrük hizmetleri konusunda da destek olmaktadır.

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Fuar ve sergi envanterlerinin taşınması dahilinde sergi eserleri, stant ve promosyon malzemelerinin varış noktasına tesliminin yapılması işlemidir.
Fuar ve Sergi Lojistiği Fiyatları

Ürün ebadı, varış ülkesi ve gönderi tipine göre fuar ve sergi lojistiği fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fuar ve sergi dahilindeki stant ve sergi eserlerinin taşınması için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla taşımanın keyfini sizde yaşayabilirsiniz.