Tehlike Yok! ASE ile Güvenle Taşıyın

ASE Express Tehlikeli Madde Taşımacılığı departmanı, tehlikeli madde alanında deneyimli ve sertifikalı personel kadrosuna sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Gönderilerinizin tam uygunluğundan, gerekli kural ve koşulların sağlanmasına kadar ki süreçlerde sizlere yardımcı oluyor. Hava taşımacılığında IATA ile, ICAO yönetmelikleri kapsamında her türlü hava ,kara ve deniz yolu şirketi ile bütün ülkelere tehlikeli madde taşımacılığı yapabilmektedir.

Bu çerçevede ASE , UN Paketleme ve DGD hizmetlerini kendi bünyesinde sunabilmektedir.

Gönderilerinizin güvenlik bilgileri, aklınıza gelebilecek her türlü soru ya da talepleriniz için lütfen Tehlikeli Maddeler Danışmanımız ile iletişime geçiniz!

Aytek Baltaoğlu / aytek.baltaoglu@ase.com.tr

 

  • 200'den Fazla
    Ülkeye Teslimat
  • Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Hızlı Teslim Ağı
  • A'dan Z'ye
    Hızlı & Profesyonel Çözümler
Tehlikeli madde taşımacılığı, hava, kara ve denizyolu ile taşınması muhtemel her türlü tehlikeli maddenin miktar, paketlenme ve taşınma şartlarının belirtildiği uluslararası kurallardır.
Tehlikeli Madde (DGR/IMDG ) Taşımacılığı Fiyatları?

Tehlikeli maddenin tipi ve varış ülkesine göre tehlikeli madde taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tehlikeli madde gönderileriniz için avantajlı ASE fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 444 00 26 çağrı merkezimizi arayabilir veya info@ase.com.tr e-posta yoluyla bize ulaşarak en uygun fiyatla taşıma yapmanın keyfini sizde yaşayabilirsiniz.